Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 5.27 cm |
| Bredde | 2.85 cm |
| Materiale | Top-kornet italiensk læder |
| Vægt | 26 g |
| Dybde | 6.81 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | KeyBudz |
BæRETASKE
| Type | Taske |
| Anbefalet brug | Til trådløse ørespidsers opladningsetui |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
