Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Twelve South |
FUNKTIONER
| Kapabilitet | AirPods (gen 3) |
| Materiale | Læder |
| Produkttype | Boks |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Produktfarve | Cognac farve |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 72 mm |
| Bredde | 57 mm |
| Vægt | 14 g |
| Dybde | 27 mm |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


