Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik, computer |
| Produkttype | Headset - kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Farve | Sort |
| Producent | Conceptronics |
MIKROFON
| Type | Boom |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (mini-phone stereo 3,5 mm 4-polet) |
KABEL
| Kabellængde | 2 m |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


