Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Kamera, transportabel elektronik |
| Materiale | Plastik, aluminium |
| Produkttype | Mikrofon - 3, 5 mm stik |
| Vægt | 12 g |
| Farve | Sort |
| Producent | Joby |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Bærepose, clip til tøj, forrude |
| Kabeloplysninger | Mikrofonkabel |
MIKROFON
| Impedans | 2 kOhm |
| Type | Klemme |
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | -45 dB |
| Maks. lydtryk | 120 dB |
| Mikrofonteknologi | Elektretkondenser |
| Følsomhedsmargen | +/- 3dB |
| Formfaktor | Lavalier-mikrofon |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Mikrofon (3,5 mm stereo mini jack) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



