Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 7.1 cm |
| Anbefalet brug | Kamera, transportabel elektronik |
| Bredde | 9.3 cm |
| Materiale | Polyurethan, ABS plastic, Hytrel |
| Produkttype | Mikrofon |
| Vægt | 40 g |
| Dybde | 7.5 cm |
| Funktioner | Hytrel Double Point Duo-Lyre |
| Farve | Sort, rød |
| Producent | Joby |
MIKROFON
| Type | 1/4"-20 sokkel |
| Driftsmåde af mikrofon | Superkardioide |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Signalstøjforhold | 78 dB |
| Følsomhed | -38 dB |
| Mikrofonteknologi | Elektretkondenser |
| Frekvensrespons | 35 - 20000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Mikrofon (3,5 mm stereo mini jack) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



