Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 24 cm |
| Anbefalet brug | Computer - streaming |
| Bredde | 10 cm |
| Materiale | Polykarbonat, ABS plastic |
| Produkttype | Mikrofon - USB |
| Vægt | 717 g |
| Dybde | 10 cm |
| Farve | Sort, rød |
| Producent | Joby |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Popfilter, U-type monteringsbøjle, vægtet base |
| Kabeloplysninger | USB-C til USB-A kabel - 3 m USB-C kabel - 2 m |
MIKROFON
| Driftsmåde af mikrofon | Kardioide, omni-directional |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Signalstøjforhold | 80 dB |
| Lydindgangsdetalljer | - Udgangsimpedans 16 Ohm |
| Følsomhed | -36 dB |
| Maks. lydtryk | 110 dB |
| Mikrofonteknologi | Elektretkondenser |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (24 pin USB-C) Hovedtelefonoutput (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydløs, lydstyrke, forstærkningsstyring |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

