Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Joby |
FUNKTIONER
| Materiale | Imiteret skind, Nylon |
| Antal | 1 |
| Produkttype | Vindskærm til mikrofon |
| Mærke kompatibilitet | Joby |
| Selvstøj | -35 dB |
| Produktfarve | Grå |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 80 mm |
| Bredde | 80 mm |
| Vægt | 10 g |
| Dybde | 80 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


