Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | DJ |
| Producent | Hercules |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Varenummer | 3132416 |
| Model | 4780898 |
| Ean | 3362934745929 |
| Til producentens hjemmeside | www.hercules.com |
| Produktbeskrivelse | Hercules HDP DJ45 - hovedtelefoner |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Foldbar | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Audiospecifikationer | Frekvenssvar 20 - 20000 Hz - Følsomhed 95 dB |
| Impedans | 60 Ohm |
| Maks. inputstrøm | 2000 mW |
| Støvisolering | Ja |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Kabellængde | 2 m |
LYDUDGANG
| Hovedtelefoner koptype | Lukket |
| Impedans | 60 Ohm |
| Støvisolering | Ja |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Følsomhed | 95 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Foldbar | Ja |
| Blænder | 50 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 2000 mW |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



