Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Kabel: 60 g |
| Stil | DJ |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 280 g |
| Producent | Hercules |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 6,3 mm (1/4 tomme) stereoadapter |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon - spiralkabel - 3 m |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Kabellængde | 3 m |
LYDUDGANG
| Hovedtelefoner koptype | Lukket |
| Impedans | 32 Ohm |
| Støvisolering | Ja |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 105 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 50 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 15 - 22000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



