Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 15.9 cm |
| Bredde | 14.4 cm |
| Produkttype | Processor-køler |
| Vægt | 805 g |
| Dybde | 10.7 cm |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 20 cm x 16.5 cm x 14 cm / 1.134 kg |
| Pakke Indhold | Pactum PT-3 termisk pasta |
| Farve | Sort |
| Producent | ENDORFY |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 100,000 time(r) |
| Monteringspakke | Inkluderet |
| Egenskaber | High Performance |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Blæser diameter | 140 mm |
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse |
| Radiatormål | 159 mm x 144 mm x 107 mm |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Blæser med kugleleje | Strømningsdynamisk leje |
| Egenskaber | 6 varmerør, PWM-kontrol, semi-passiv tilstand, TDP op til 220 W, asymmetrisk kølelegeme, forlænget blæserhastighedsinterval |
| Omdrejningshastighed | 250-1400 rpm |
| Rated Strøm | 0.2 A |
| Kompatibel med | LGA775 Socket, Socket AM2+, LGA1366 Socket, Socket AM3+, Socket FM1, Socket FM2+, LGA2011-3 Socket, LGA2011 (Square ILM) Socket, Socket AM4, LGA2066 Socket, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5, LGA115x Socket |
| Rated Voltage | 12 V |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


