Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 2.3 cm |
| Bredde | 42 cm |
| Vægt | 1.06 kg |
| Dybde | 15.5 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Produktmateriale | Vegansk læder, memory foam |
| Enhedstype | Centred mouse |
| Producent | Contour |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, FCC Part 15 |
| Udstyr inkluderet | 2 korte tastaturstøtter, 2 lange tastaturstøtter, trådløs dongle, håndledsstøtte, aftagelsesnøgle til håndledsstøtte, USB-kabel (Type-A til micro-USB) |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 2800 dpi |
| Grænseflade | Bluetooth |
| Antal knapper | 7 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Rullebarre, scrollhjul, 6 programérbare knapper, aftagelig håndledsstøtte, flere cursor-hastighed, 5 niveauer klikresistens, til/fra-kontakt, kopier-knap, indsæt-knap, modtageropbevaringsrum, batteriindikator, genopladeligt batteri |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 600/800/1000/1200/1400/1600/1800/2000/2400/2800 dpi |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS X, Microsoft Windows |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 3 måneder |
| Teknologi | Litium |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Produktgenbrugt indhold | 59 % - lavet af genbrugt aluminium |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.





