Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Varenummer | 3186337 |
| Model | CDSMPRO10310 |
| Ean | 0743870052105 |
| Til producentens hjemmeside | www.contourdesign.com |
| Produktbeskrivelse | Contour SliderMouse Pro - centreret mus - med forlænget håndledsstøtte og vegansk læder - Bluetooth, USB |
| Enhedstype | Centreret mus |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs - Bluetooth, USB |
| Dimensioner (B x D x H) | 42.4 cm x 16.5 cm x 2.3 cm |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Mekanisk |
| Antal knapper | 6 |
| Bevægelsesopløsning | 2800 dpi |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 600/800/1000/1200/1400/1600/1800/2000/2400/2800 dpi |
| Egenskaber | Programmerbare knapper, scrollhjul, justerbar hældningsvinkel, 5 niveauer klikresistens |
| OS nødvendig | Windows 11, Windows 10, Apple macOS Monterey, Apple macOS Ventura 13.0 |
| Højde | 2.3 cm |
| Dybde | 16.5 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Bredde | 42.4 cm |
| Produktmateriale | Vegansk læder, genbrugt plastik |
| Producent | Contour |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, FCC Part 15 |
| Udstyr inkluderet | Håndledsstøtte, USB dongle, USB-opladerkabel, USB Extender Adapter |
INDGANGSUDSTYR
| Antal knapper | 6 |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Mekanisk |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 600/800/1000/1200/1400/1600/1800/2000/2400/2800 dpi |
| Grænseflade | Bluetooth, USB |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Programmerbare knapper, scrollhjul, justerbar hældningsvinkel, 5 niveauer klikresistens |
| Bevægelsesopløsning | 2800 dpi |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Windows 11, Windows 10, Apple macOS Monterey, Apple macOS Ventura 13.0 |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 3 måneder |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Teknologi | Litium-polymer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



