Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | BigBen Interactive |
MIKROFON
| Mikrofon mute | Ja |
| Mikrofontype | Boom |
PRæSTATION
| Headset type | Binaural |
| Plug and play | Ja |
| Kontrolenhedstype | I-linje kontrolenhed |
| Kabellængde | 1, 2 m |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Spil |
| Kompatible produkter | Sony PlayStation 4 |
| Produkttype | Headset |
| Produktfarve | Sort, Blå |
EMBALLERINGSDATA
| Pakketype | Kasse |
| Pakkedybde | 175 mm |
| Pakkehøjde | 216 mm |
| Pakkebredde | 60 mm |
| Pakkevægt | 210 g |
LOGISTIK-DATA
| Produkter pr. palle | 400 stk |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 400 mm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 39 cm |
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 335 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 20 stk |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 395 mm |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 10 stk |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 2, 41 kg |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 5, 52 kg |
| Pallens bruttohøjde | 180 cm |
| Pallens bruttovægt | 115 kg |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 31, 5 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 18, 5 cm |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Antal | 1 |
HøRETELEFONER
| Ørekobling | Supraaural |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

