Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Spilkonsol, transportabel elektronik, computer |
| Produkttype | Headset - kablet |
| Serie | Gaming |
| Gaming | Ja |
| Farve | Sort |
| Producent | BigBen Interactive |
MIKROFON
| Type | Boom |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (mini-phone stereo 3,5 mm 4-polet) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, mikrofon til/lyd fra |
KABEL
| Kabellængde | 2.5 m |
LYDUDGANG
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

