Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Hovedtelefoner - kablet - 3,5 mm jackstik |
| Vægt | 345 g |
| Producent | Beyerdynamic |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm mini jack) |
KABEL
| Belagt stikforbindelse | Guld |
LYDUDGANG
| Hovedtelefoner koptype | Åben |
| Impedans | 48 Ohm |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 5 - 40000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 100 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


