Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Ørespids: 4.47 cm x 4.43 cm x 2.22 cm Opladningsetui: 9.15 cm x 5.7 cm x 3 cm |
| Bredde | 4.47 cm |
| Funktioner | Hurtigopladning, Bluetooth-parringsindikator, berøringskontrol, stereo/mono-tilstand |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | Mac, iPad, iPhone, Android-telefon, Android tablet, Chrome OS, Windows |
| Højde | 2.22 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik, computer |
| Yderligere funktioner | Trådløs audiodeling |
| Materiale | Genbrugt plastik, silicone |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | IPX5, svedresistent, sprøjteresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Dybde | 4.43 cm |
| Producent | Belkin |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 8 timer |
| Genopladningstid | 90 min |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback: op til 8 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 26 timer Løbende playback (med 10 min opladning): op til 90 min |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | USB-IF, RoHS, REACH, FCC |
| Udstyr inkluderet | USB-C opladningskabel, USB-C til USB-A kabel |
| Kabeloplysninger | USB-C til USB-A kabel - aftagelig |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 4 |
| Støjannulleringsteknologi | Environmental Noise Cancellation (ENC) |
| Støjannullering | Ja |
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Afspil/pause, næste/foregående nummer, lydstyrke, besvar/afslut, afvis opkald, lydløs, stemmeassistent |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Lydeffekter | Signature Sound |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Antal simultant forbindelse enheder | 2 |
| Egenskaber | MultiPoint Technology |
| Hovedtelefonmodeller | Åbent øre - over øret-montering |
| Maks. lydtryk | 100 dB |
| Blænder | 14.2 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Indirekte |
| Kommunikationsteknologi | Bluetooth 5.3 |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

