Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Børn |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 130 g |
| Ørepudemateriale | Syntetisk læder |
| Farve | Blå |
| Producent | Belkin |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | REACH, RoHS |
| Udstyr inkluderet | Mærkater |
MIKROFON
| Type | Med kabel |
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Afspil/pause, besvar opkald |
KABEL
| Kabellængde | 1.2 m |
LYDUDGANG
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Maks. lydtryk | 85 dB |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

