Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Ørespids: 5.7 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 15 m |
| Beskyttelse | Vandresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Funktioner | Berøringskontrol, Multipoint Pairing, secure clip-on design, LED-indikator |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | Android-telefon, Android tablet, iPad, iPhone |
| Producent | Anker |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 10 time(r) |
| Kapacitet | 65 mAh |
| Genopladningstid | 2 timer |
| Batteri | Genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback: op til 10 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 30 timer Løbende playback (med 10 min opladning): op til 3 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX4 |
| Udstyr inkluderet | Opladningsbase (470 mAh), 2 ear grips (medium, large), USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig - 30 cm |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 2 |
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Afspil/pause, spring nummer over, besvar/afslut, afvis opkald, stemmeassistent |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 16 Ohm |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Lydeffekter | 3D-lyd |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Antal simultant forbindelse enheder | 2 |
| Egenskaber | Runway-shaped drivers |
| Hovedtelefonmodeller | Åbent øre - over øret-montering |
| Blænder | Titanium coated |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

