Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 18.6 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Bredde | 16.7 cm |
| Maks. driftsafstand | 15 m |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 183 g |
| Dybde | 7.5 cm |
| Funktioner | Multipoint Pairing, hurtigopladning, LED-indikator |
| Farve | Hvid |
| Pandebåndsmateriale | Metal |
| Producent | Anker |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 70 time(r) |
| Kapacitet | 800 mAh |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback (50 % volumen): op til 70 timer Løbende playback (med 5 min opladning): op til 4 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FSC, BQB |
| Udstyr inkluderet | USB-C opladningskabel, 3, 5 mm audiokabel |
| Kabeloplysninger | Mini-telefon 3, 5 mm 3-pæl kabel - aftagelig - 1.2 m USB-C opladningskabel - aftagelig - 30 cm |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Strøm tændt/slukket, lydstyrke, afspil/pause, partilstand, basstyring, besvar/afslut, afvis opkald, lydløs |
KABEL
| Kabellængde | 1.2 m |
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Impedans | 16 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Antal simultant forbindelse enheder | 2 |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Hands-Free Profile (HFP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Lydeffekter | BassUp |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Følsomhed | 93 dB +/- 2dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Blænder | PET - 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

