Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Aktivitet/sport | Golf, løbende, svømning, ski, cyklende, vandretur, gåture, yoga, snowboarding, strength training, elliptisk, multisport, dans, trappetrin, pilates, kørestol, høj-intensitet intervaltræning (HIIT), udendørs roning, padling, roningsmaskine, cooldown, kerne træning, tai chi, kickboxing |
| Operativsystem | WatchOS 11 |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS modtager |
| Feedbacktype | Audiovarsel, vibrationsalarm, visuelt interface |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Opkaldshåndtering, lagr og afspil musik, Fald-detektion, Emergency SOS, medicineringspåmindelse, hjertefrekvenszoner, Family Setup support, International Emergency Calling, Sirene (86-decibel), Crash Detection, støjovervågning, Compass Waypoint, hurtig opladning, lysstyrke: 3000 nits, spordetektion |
| Betalingsteknologi | Apple Pay |
| Understøttet værtsenheds-OS | iOS 18 or later |
| Lydindgang | Tre-mikrofoner array |
| Meddelelser | Kalender, SMS, E-mail, applikationer, høj og lav hjertefrekvens, uregelmæssig rytme, søvnapnø meddelelser, tilbageførelse |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | A2986 |
| Produkttype | Smart ur |
| Tilstande | Nattetilstand |
| Sporingsdata | Distance, tid, kalorier forbrændt, aktivitet, søvnaktivitet, hjertefrekvens, blodoxygen-mætning, søvnstadier, støjniveau, menstruationscyklus, ECG, ægløsningsfase, opmærksomhed, dybde |
| Sensorere | Lyssensor for omgivelser, digitalkompas, dybdemåler, elektrisk hjertesensor, vandtemperatursensor, optisk hjertesensor (3. gen.), altid tændt højdemåler, temperatursensor, høj-g accelerometer, gyroskop med høj dynamisk rækkevidde |
| Lydudgang | Dobbelte højttalere |
| Producent | A2986 |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 61.4 g |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP6X, BFR-fri, PVC-free, Beryllium-free, Kviksølv-fri, MIL-STD-810H, EN13319, Arsenik-fri |
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | Titanium (grad 5) |
| Præ-loadet software | GymKit, Oceanic+, Depth app |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.22 W/kg (head) 0.83 W/kg (lem) |
| Inkluderet tilbehør | Magnetisk hurtig oplader til USB-C-kabel (1 m) |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Teknologi | Litiumion |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretidsdetaljer | Normal brug - op til 36 time(r) Lavstrømstilstand - op til 18 time(r) Strømbesparelsestilstand - op til 72 time(r) |
| Køretid (op til) | 36 timer |
LAGRING
| Kapacitet | 64 GB |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Direkte |
| Intelligent assistent | Siri |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Karbonfodaftryk | 0 kg karbonudledning |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rektangulær |
| Etuioplysninger | Naturlig titanium |
| Kronetype | Digital med haptisk feedback |
| Etuibagside | Safirkrystal og keramisk ryg |
| Etuistørrelse | 49 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, tilpasbar handlingsknap, sideknap, dobbelt trykkegestikulation |
MOBILTELEFON
| SIM-korttype | Elektronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) |
| Generation af mobilt bredbånd | 4G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
KONNEKTIVITET
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 6, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 18, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 25, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 39, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 66 |
| Trådløs grænseflade | LTE, IEEE 802.11n, Ultra-Wideband (UWB), Bluetooth 5.3 |
REM
| Størrelse | L |
| Materiale | Titanium |
| Passer til håndled med omkreds | 180-210 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Parachute-stil spænde |
| Farve | Naturlig |
| Navn | Milanesisk løkke |
SKæRM
| Type | Retina LTPO2 OLED - farve |
| Opløsning | 410 x 502 pixels |
| Beskyttelse | Safirglas |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
| Pixeltæthed | 326 ppi |
CPU
| Type | S9 SiP |
| Producent | Apple |
| Funktioner | W3 Apple trådløs chip, anden-generation Ultra Wideband chip, 4-kerne Neural Engine |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

