Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Aktivitet/sport | Løbende, vandretur, cyklende, svømning, ski, snowboarding, udendørs roning, padling, golf, gåture, elliptisk, roningsmaskine, trappetrin, høj-intensitet intervaltræning (HIIT), yoga, strength training, dans, cooldown, kerne træning, pilates, tai chi, kørestol, kickboxing, multisport |
| Operativsystem | WatchOS 11 |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS modtager |
| Feedbacktype | Audiovarsel, vibrationsalarm, visuelt interface |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Lysstyrke: 3000 nits, Emergency SOS, International Emergency Calling, Sirene (86-decibel), Crash Detection, Fald-detektion, Family Setup support, støjovervågning, hjertefrekvenszoner, Compass Waypoint, lagr og afspil musik, opkaldshåndtering, spordetektion, hurtig opladning, medicineringspåmindelse |
| Betalingsteknologi | Apple Pay |
| Understøttet værtsenheds-OS | iOS 18 or later |
| Lydindgang | Tre-mikrofoner array |
| Meddelelser | Høj og lav hjertefrekvens, uregelmæssig rytme, søvnapnø meddelelser, kalender, SMS, E-mail, applikationer, tilbageførelse |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | A2986 |
| Produkttype | Smart ur |
| Tilstande | Nattetilstand |
| Sporingsdata | ECG, ægløsningsfase, hjertefrekvens, opmærksomhed, støjniveau, søvnaktivitet, søvnstadier, blodoxygen-mætning, menstruationscyklus, distance, tid, kalorier forbrændt, aktivitet, dybde |
| Sensorere | Elektrisk hjertesensor, optisk hjertesensor (3. gen.), temperatursensor, dybdemåler, vandtemperatursensor, digitalkompas, altid tændt højdemåler, høj-g accelerometer, gyroskop med høj dynamisk rækkevidde, lyssensor for omgivelser |
| Lydudgang | Dobbelte højttalere |
| Producent | A2986 |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 61.4 g |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP6X, EN13319, MIL-STD-810H, Kviksølv-fri, Beryllium-free, BFR-fri, PVC-free, Arsenik-fri |
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | Titanium (grad 5) |
| Præ-loadet software | GymKit, Oceanic+, Depth app |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.22 W/kg (head) 0.83 W/kg (lem) |
| Inkluderet tilbehør | Magnetisk hurtig oplader til USB-C-kabel (1 m) |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Teknologi | Litiumion |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretidsdetaljer | Normal brug - op til 36 time(r) Lavstrømstilstand - op til 18 time(r) Strømbesparelsestilstand - op til 72 time(r) |
| Køretid (op til) | 36 timer |
LAGRING
| Kapacitet | 64 GB |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Direkte |
| Intelligent assistent | Siri |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Karbonfodaftryk | 0 kg karbonudledning |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rektangulær |
| Etuioplysninger | Naturlig titanium |
| Kronetype | Digital med haptisk feedback |
| Etuibagside | Safirkrystal og keramisk ryg |
| Etuistørrelse | 49 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, dobbelt trykkegestikulation, sideknap, tilpasbar handlingsknap |
MOBILTELEFON
| SIM-korttype | Elektronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) |
| Generation af mobilt bredbånd | 4G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
KONNEKTIVITET
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 6, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 18, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 25, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 39, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 66 |
| Trådløs grænseflade | IEEE 802.11n, Bluetooth 5.3, Ultra-Wideband (UWB), LTE |
REM
| Størrelse | M |
| Materiale | Tekstil |
| Passer til håndled med omkreds | 140-190 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | G-krog |
| Farve | Gyldenbrun |
| Navn | Alpine Loop |
SKæRM
| Type | Retina LTPO2 OLED - farve |
| Opløsning | 410 x 502 pixels |
| Beskyttelse | Safirglas |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
| Pixeltæthed | 326 ppi |
CPU
| Type | S9 SiP |
| Producent | Apple |
| Funktioner | Anden-generation Ultra Wideband chip, 4-kerne Neural Engine, W3 Apple trådløs chip |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

