Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Protokol til fjernadministration | DHCP, IPv6, HTTP, CLI, SSH, Telnet, TFTP, TR-069, NTP, TR-098, TR-111, TR-181 |
| Netværks/overføselsprotokol | PPPoE, PPPoA, IPoE, DHCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP |
| Enhedstype | Router |
| Producent | ZyXEL |
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Autentificeringsmetode | Secure Shell (SSH) |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.1Q |
| Pakningstype | Desktop |
| Statusindikatorer | Strøm, VDSL, LAN |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | MAC indkapsuleringsrouting, DHCP klient, DHCP videresendelse, DHCP server, QoS, VLAN-gruppe, firmware kan opgraderes, Rom-D support, DoS attack beskyttelse, pakkefiltrering, Syslog understøttet, G.Vector, G.INP, nulstillingsknap, SPI |
EFFEKT
| Nødvendig spænding | DC 12 V |
| Strømenhed | Ekstern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 32 |
| Bredde | 130 |
| Vægt | 173 |
| Dybde | 120 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | WAN: 1 x VDSL2 / ADSL2+ - RJ-11 LAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 14.2 cm |
| Højde ved forsendelse | 4.2 cm |
| Bredde ved forsendelse | 24.5 cm |
| Vægt ved forsendelse | 380 g |
KOMMUNIKATIONER
| Protokol for digital signaltransmission | ADSL, ADSL2, ADSL2+, VDSL, VDSL2 |
| Type | DSL-modem |
| Protokoller og specifikationer | ITU G.993.1, ITU G.993.2, ITU G.992.1 (G.DMT), ITU G.992.3, ITU G.992.5 |
LINJEEGENSKABER
| Rammeformat | ANSI T1.413 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

