Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 15.9 cm |
| Bredde | 13.5 cm |
| Produkttype | Processor-køler |
| Vægt | 1.17 kg |
| Dybde | 12.6 cm |
| Produktmateriale | ABS plastic, ren aluminium, ren kobber |
| Pakke Indhold | 2 blæsere, varmeafleder, klemmer, termisk forbindelse, skruesæt, 1 x Intel-bagplade, standoffs, PWM 1 til 2 kabel |
| Farve | Sort |
| Producent | Zalman |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Stik | 4-pin PWM |
| Blæser-højde | 26 mm |
| Rated Strøm | 0.28 A |
| Støjniveau | 29.7 dBA |
| Kompatibel med | Socket AM3, Socket AM4, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5, LGA115x Socket |
| Rated Voltage | 12 V |
| Antal blæsere | 2 |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Blæser med kugleleje | Hydro Bearing |
| Strømforbrug | 3, 36 W |
| Egenskaber | Puls-bredde modulation (PWM) support, 6 varmerør af kobber, RDTH (Reverse Direct Touch Heatpipe) |
| Omdrejningshastighed | 600-2000 rpm |
| Luftstrøm | 69.12 cfm |
| Lufttryk | 2.01 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
