Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Operativsystem | HealthSense OS 3 |
| Feedbacktype | Visuelt interface |
| Urdisplay | Ja |
| Produkttype | Smart ur |
| Funktioner | HR-zoner, åndedrætstræningsfunktion, kvindeligt helbred |
| Understøttet værtsenheds-OS | iOS 15 eller senere, Android 9.0 (Pie) eller senere |
| Sporingsdata | Hjertefrekvens, hjertefrekvens under søvn, hjertefrekvensvariabilitet, åndedrætsfrekvens, søvnaktivitet, menstruationscyklus, aktiv tid, trin taget, kalorier forbrændt, distance, hastighed, hævning, søvnkvalitetsscore, cyklus, stemning |
| Meddelelser | Høj og lav hjertefrekvens |
| Sensorere | Accelerationsmåler, PPG-sensor |
| Farve | Perlehvid |
| Bærestil | Urstil |
| Producent | Withings |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 27.1 g |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | GDPR |
| Materiale | Stainless steel |
| Beskyttelse | Vandresistent |
| Inkluderet tilbehør | Dockingstation, USB-C-kabel |
BATTERI
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretidsdetaljer | Almindelig brug - op til 30 dage |
| Køretid (op til) | 30 dag(e) |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rund |
| Etuioplysninger | Rustfrit stål |
| Kronetype | Digital |
| Etuistørrelse | 37 mm |
| Skivefarve | Hvid |
KONNEKTIVITET
| Trådløs grænseflade | Bluetooth LE |
REM
| Bredde | 18 mm |
| Materiale | Fluoroelastomer |
| Passer til håndled med omkreds | 146-211 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Spænde |
| Navn | Bånd |
SKæRM
| Type | OLED - monokrom |
| Farvedybde | 16-bit |
| Beskyttelse | Corning Gorilla Glass (ridseresistant glas) |
| Pixeltæthed | 282 ppi |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


