Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Egenskaber | TxBF-klar, VPN support, VLAN-understøttet, firmware kan opgraderes, Mesh networking, nulstillingsknap, 4x4 MU-MIMO-teknologi, Advanced QoS, Guest Isolation, 8x8 MU-MIMO-teknologi, 24KV ESD Protector (lufthulsafladning), 24KV ESD Protector (kontaktafladning) |
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, Wi-Fi CERTIFIED 6, IC, FCC |
| Pakningstype | Desktop |
| Processor | 1 x A53 2.2 GHz |
| Indbygget udstyr | 4, 7" touch screen-display |
| Krypterings algoritme | WPA2 |
| Frekvensbånd | 2, 4 GHz/5 GHz |
| Mesh-netværk | Ja |
| Wi-Fi-systemkomponenter | Router, forlænger |
| Statusindikatorer | Status |
| Præstation | Maksimum datahastighed (2, 4 GHz): 1148 Mbps Maksimum datahastighed (5 GHz): 4, 8 Gbps |
| Enhedstype | Wi-Fi-system - mesh - 4-port switch (integreret) |
| RAM | 1 GB |
| Producent | Ubiquiti |
EFFEKT
| Nødvendig spænding | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømenhed | Intern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 250 |
| Bredde | 110 |
| Vægt | 1200 |
| Dybde | 110 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 |
ANTENNE
| Antenne | Intern |
LINJEEGENSKABER
| Liniekodningsformat | OFDMA |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


