Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 6.25 cm |
| Bredde | 6.37 cm |
| Materiale | Termoplastisk polyuretan (TPU) |
| Vægt | 31.7 g |
| Dybde | 2.79 cm |
| Farve | Olive-drab |
| Producent | UAG |
BæRETASKE
| Type | Etuidække |
| Overensstemmelsesstandarder | MIL-STD 810G 516.6 |
| Anbefalet brug | Til trådløse ørespidsers opladningsetui |
| Egenskaber | Trådløs opladningssupport, taktisk greb, præcis pasform |
| Bærerem | Aftagelig karabiner |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
