Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Højde | 3.92 cm |
| Bredde | 6.73 cm |
| Vægt | 47 g |
| Dybde | 12.22 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Enhedstype | Mus |
| Farve | Hvid |
| Producent | Turtle Beach |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB-C kabel, USB-C til USB-A adapter |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 26000 dpi |
| Grænseflade | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Antal knapper | 6 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Egenskaber | NVIDIA Reflex, hukommelse ombord, Owl-Eye optisk sensor, justerbar elevatordistance, optiske kontakter, polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, genopladeligt batteri |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | 50 G maksimum acceleration, 650 ips sporingshastighed |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 120 timer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


