Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Sort |
| Produkttype | Højttalere - til PC |
| Lys | LED-lys, RGB-belysning |
| Designegenskaber | LED-effekter |
| Producent | Trust |
EFFEKT
| Muligheder | USB-drevet |
| Strømkilde | USB |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 165 |
| Bredde | 87 |
| Vægt | 780 |
| Dybde | 95 |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Volumenkontrolknap |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Lydindgang (3,5 mm stereo mini jack) |
HøJTTALERSYSTEMDETALJER
| Højttalere inkluderet | 2 x højttaler - 2-vejs - 6 Watt - 20 - 20000 Hz - kablet |
HøJTTALERSYSTEM
| Forstærker | Integreret |
| Spidsstrøm | 12 Watt |
| Nominel impedans | 4 Ohm |
| Højttalertype | 2-vejs - aktiv |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Medietype | 2 højttalere |
| Kontroller | Strøm tændt/slukket, lydstyrke |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



