Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Trådløs modtager | Mikro trådløs modtager (USB) |
| Højde | 12 cm |
| Bredde | 6.3 cm |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Vægt | 89 g |
| Dybde | 7.5 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Produktmateriale | ABS plastic |
| Enhedstype | Lodret mus |
| Farve | Hvid |
| Producent | Trust |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 2 AAA batterier |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Grænseflade | 2.4 GHz |
| Antal knapper | 6 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | On/off strøm kontakt, 60° lodret, håndfladegrip, modtageropbevaringsrum, lavt batteri-varsel, justerbar DPI-knap, strømbesparende, Teflon-glidepuder |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | Realtime sensitivity switching 800/1200/1600 dpi |
| Max. arbejdsafstand | Op til 10 m. |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Google Chrome OS, Apple macOS 10.15, Apple macOS 12, Microsoft Windows 10 / 11, Apple macOS 11 |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 5 måned |
| Type | AAA type |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


