Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Headset - kablet - 3,5 mm jackstik |
| Anbefalet brug | Spilkonsol, transportabel elektronik, computer |
| Producent | Thrustmaster |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional |
| Formfaktor | Aftagelig headsetmikrofon |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (mini-phone stereo 3,5 mm 4-polet) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, mikrofon til/lyd fra |
KABEL
| Kabellængde | 3 m |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Støvisolering | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Maks. lydtryk | 116 dB |
| Blænder | 50 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


