Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Børn |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Produkttype | Øreproptelefoner - kabling - 3, 5 mm jackstik |
| Farve | Hvid, pink |
| Producent | Thomson |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Kabellængde | 1 m |
| Belagt stikforbindelse | Guld |
LYDUDGANG
| Impedans | 16 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Følsomhed | 85 dB/mW |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Blænder | 10 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


