
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Maksimal udsugningshastighed | 196 ku.m/t |
| Kogetop belysning | 28 W |
| Antal lamper | 1 |
| Emhættetype | Standard - 60 cm |
| Diameter på udsugningsslange | 12.5 cm |
| Særlige egenskaber | Valgfrit trækul filter |
| Samlet motoreffekt | 150 W |
| Luftudsugningstype | Udsugning & recirculation |
| Farve | Hvid |
| Inkluderede filtre | Rustfrit stål fedtfilter (2 stk.) |
| Producent | THERMEX |
DIVERSE
| Lydtryksniveau (SPL) | 56 dB |
INDSTILLIINGER,-STYRINGEROG-INDIKATORER
| Hastighedsindstillinger | 3 forudindstillinger |
KRAFT
| Spænding | 230 V |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

