
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Opvarmningskapacitet | 0.2 kW |
| Produkttype | Varmeapparat |
| Sikkerhedsegenskaber | Beskyttelse mod overophedning, frostbeskyttelse |
| Særlige egenskaber | Indstillelig termostat, varmeelement af rustfrit stål, vandret installation |
| Formfaktor | Vægmonteret |
| Producent | THERMEX |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | DEMKO |
KRAFT
| Spænding | 230 V |
| Ledningslængde | 1.2 m |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


