
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Materiale | ABS plastic |
| Produkttype | Udstødningsblæser |
| Særlige egenskaber | Neonlys, dobbeltisoleret |
| Luftstrøm | 95 ku.m/t |
| Formfaktor | Vægmonteret, loftsmonteret |
| Producent | THERMEX |
INDSTILLIINGER,-STYRINGEROG-INDIKATORER
| Timer | 8 min. |
| Timer-indstillingsegenskaber | Timer |
KRAFT
| Spænding | 230 V |
| Strømforbrug | 13 W |
INFORMATION-OM-STøJNIVEAU
| Lydtryksniveau (SPL) | 40 dB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

