Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| MAC adresse table størrelse | 8K indtastningshukommelse |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3az, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Pakningstype | DIN monterbar på skinne |
| Protokol til fjernadministration | SNMP 2, SNMP 3 |
| Undertype | Gigabit Ethernet |
| PoE-budget | 240 W |
| Flashhukommelse | 16 MB |
| Jumborammesupport | 10.000 byte |
| Kapacitet | Pakkebufferstørrelse: 512 KB |
| Statusindikatorer | Strøm, AUX, portstatus |
| Egenskaber | Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), PROFINET, EtherNet/IP-aktiveret, LLDP support, løkkebeskyttelse, VLAN-understøttet, STP support, RSTP support, DHCP server, DHCP klient, portisolering, portspejling, statisk routing, DHCPv6 klient, portbaseret prioritet, DSCP-prioritering, ToS, SP, WFQ, WRR, traffic-shaping, FOTA |
| Præstation | Ikke-blokerende båndbredde: 20 Gbps |
| Enhedstype | Switch - 8 porte - Administreret |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Porte | 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP |
| RAM | 128 MB DDR3 SDRAM |
| Producent | Teltonika |
EFFEKT
| Nødvendig spænding | DC 7 - 57 V |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 44.2 |
| Bredde | 132 |
| Vægt | 610 |
| Dybde | 122.2 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 8 x 1000Base-T RJ-45 30 W 2 x LAN SFP |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP30, UKCA, RCM, ANRT, FCC, IC, CB, RoHS, REACH, EN 55032:2015+A11:2020+A1:2020, EN 55035:2017+A11:2020, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013 + A1:2019 + A2:2021, EN 61000-4-2:2009, EN 61000-4-3:2020, EN 61000-4-4:2012, EN 61000-4-5:2014+A1:2017, EN 61000-4-6:2014, EN IEC 61000-4-11:2020, EN IEC 62368-1:2020+A11:2020, AS/NZS 62368-1:2022, IEC 62368-1:2018 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



