Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Vært Tilslutning | Gigabit Ethernet |
| Maks. antal understøttet | 108 TB |
| Højde | 16.5 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Vægt | 880 g () |
| Dybde | 22.55 cm |
| Enhedstype | NAS-server |
| Producent | Synology |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 4 Watt |
| Strømforsyning | 60 Watt |
| Strømforbrug ved drift | 16.31 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømenhed | Ekstern strømadapter |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Udvidelses-båse | 2 (total) / 2 (fri) x hot-swap - 2.5" / 3.5" |
| Interface | 3 x USB 3.2 Gen 1 - Type A 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC, BSMI, VCCI, RCM, UKCA, EAC, CCC, KC, RoHS |
| Medfølgende ledninger | 1 x netværkskabel |
| Egenskaber | 92 mm køleblæser |
| Inkluderet tilbehør | Tilbehørspakke, strømkabel |
NETVæRK
| Dataforbindelsesprotokol | 10Mb LAN, 100Mb LAN, 1GbE |
| Overensstemmelsesstandarder | DLNA-CERTIFICERET |
| Egenskaber | Hardwarekryptering, USB One Touch Copy, B-træ filsystem (Btrfs), EXT4 filsystem, væk på LAN (WOL), væk på WAN (WOW), SSD-pynt, Access Control List (ACL) support, NFS Kerberos-autentificering, VPN-server, cloud-synk. |
| Præstation | Maksimal volumentstørrelse: 108 TB Maksimal antal volumen: 64 Maksimum samtidige forbindelser: 200 Lokal brugerkonto: 1024 Lokal gruppekonto: 256 Maksimal antal delte mapper: 256 Maksimum antal delte mapper-synkroniseringsopgaver: 4 Hybrid delt mappenummer: 5 Syslog: 400 events per second |
| Protokol til fjernadministration | HTTP, HTTPS, SNMP, LDAP |
| Netværkservicekompatibilitet | Apple File Protocol (AFP), Server Message Block (SMB), Network File System (NFS), FTP, Web-based Distributed Authoring and Versioning (WebDAV), Server Message Block 2.0 (SMB 2.0), Server Message Block 3.0 (SMB 3.0), Network File System v3 (NFS v3), Network File System v4 (NFS v4), Network File System v4.1 (NFS v4.1), Calendaring Extensions to WebDAV (CalDAV), HTTP, HTTPS |
| Netværks/overføselsprotokol | SMB, NFS, FTP, CIFS, SMB v2, SMB v3, iSCSI, HTTP, HTTPs |
SIKKERHED-DVR
| Understøttede IP Kameraer | 12 |
| Billed Opløsning | 1280x720, 1920x1080, 2048x1536, 2591x1944, 3840x2160 |
| Kompressionsformat | H.264, H.265 |
PROCESSOR-/-HUKOMMELSE
| Antal installerede processorer | 1 x Realtek Semiconductor RTD1619B 1.7 GHz |
| Maks. antal understøttet | 1 |
| Antal kerner | Quad-Core |
| RAM | 1 GB DDR4 |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Type | RAID |
| RAID-niveau | RAID 0, RAID 1, JBOD |
| Interfacetype | SATA 6Gb/s |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



