Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Hovedtelefon: 5.3 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Sprøjtsikker |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 46.2 g |
| Funktioner | Berøringskontrol |
| Farve | Sand |
| Kompatibilitet | iPhone, Android-telefon, Linux, Mac, Windows, Android tablet |
| Producent | Sudio |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 35 time(r) |
| Genopladningstid | 60 min |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback (med enkeltopladning): op til 7.5 timer Løbende playback (aktiv støjannullering til): op til 6.5 timer Løbende playback (med 10 min opladning): op til 2 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui, 4 par ørespidser (XS, S,M, L), USB-C opladningskabel |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 4 |
| Driftsmåde af mikrofon | Stråleforming |
| Formfaktor | Indbygget |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 16 Ohm |
| Bluetooth audiocodec | SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Følsomhed | 92 dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 8 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

