Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 6.05 cm x 3.25 cm x 4.88 cm / 42 g Hovedtelefon: 4.5 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | IPX4 |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 4.5 g |
| Farve | Sand |
| Producent | Sudio |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 20 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui, 4 par EarWings |
| Kabeloplysninger | USB opladerkabel |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 2 |
| Formfaktor | Indbygget |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Hovedtelefonmodeller | Ørespids |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

