Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Ørespids: 1.57 cm x 1.77 cm x 3.53 cm / 7.5 g Opladningsetui: 5.2 cm x 2.38 cm x 4.96 cm / 34.62 g |
| Højde | 4.96 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Yderligere funktioner | Berøringspanel |
| Bredde | 5.2 cm |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 42.12 g |
| Dybde | 2.38 cm |
| Funktioner | Multipoint Pairing |
| Farve | Hvid |
| Producent | Sudio |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 6 time(r) |
| Genopladningstid | 90 min |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - trådløs opladning |
| Run Time detaljer | Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 30 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX4 |
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 4 |
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB-C (kun strøm) (24 pin USB-C) - på opladningsetui |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 32 Ohm |
| Støvisolering | Ja |
| Bluetooth audiocodec | SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Følsomhed | 101 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Ørespids |
| Blænder | 10 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 1 kHz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

