Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 17.3 cm |
| Bredde | 19.7 cm |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Sprøjteresistent |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 245 g |
| Dybde | 8.3 cm |
| Ørepudemateriale | Blødt læder |
| Funktioner | Berøringskontrol |
| Farve | Cream white |
| Producent | Sudio |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 60 time(r) |
| Genopladningstid | 90 min |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback (støjannullering TIL): op til 27 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 5 |
| Formfaktor | Indbygget |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 32 Ohm |
| Bluetooth audiocodec | SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Hybrid Active Noise Cancelling |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Følsomhed | 114 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

