Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 19.5 cm |
| Bredde | 12.2 cm |
| Lydsupport | Ja: indbygget stereomikrofon |
| Vægt | 330 g |
| Dybde | 6.9 cm |
| Connectivity teknologi | Med ledning |
| Enhedstype | Webcam |
| Producent | Streamplify |
EFFEKT
| Strømkrav | DC 5 V - 150 mA |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Porte | USB 2.0 |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-kabel - 2 m |
| Udstyr inkluderet | Stativ med ben |
| Farve | Sort |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS, Microsoft Windows Vista / XP / 7, Google Chrome OS, Windows 8 / 10, Windows 11 |
KAMERA
| Type | Farve |
| Billedhastighed (maks.) | 60 frames pr. sekund |
| Opløsning ved digital videooptagelse | 1280 x 720, 640 x 480, 1920 x 1080 |
| Max digital video opløsning | 1920 x 1080 |
| Egenskaber | 90° synsfelt, USB Video Device Class (UVC) tilstand |
| Digital videoformat | MJPEG, YUV2 |
| Video Modes | 1080p |
BILLEDSENSOR
| Type | 2 MP CMOS |
INTERFACE
| Computergrænseflade | USB 2.0 |
OBJEKTIVKONSTRUKTION
| Min. fokusafstand | 7 cm |
| Fokusindstilling | Automatisk |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

