Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 4.2 cm |
| Bredde | 6.82 cm |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Vægt | 66 g |
| Dybde | 12.88 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Produktmateriale | ABS plastic |
| Enhedstype | Mus |
| Gaming | Ja |
| Farve | Mat sort |
| Producent | SteelSeries |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP54 |
| Udstyr inkluderet | USB-kabel (Type-C til Type-A) SuperMesh |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 18000 cpi |
| Grænseflade | USB, USB-C |
| Antal knapper | 9 |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | SteelSeries TrueMove Air sensor, Zero Hardware Acceleration, 9 programbare knapper, 3 RGB-zoner, 16, 8 million multifarvet oplysning, AquaBarrier Protection, 80 millioner klik, Quantum 2.0 Wireless-teknologi, scrollhjul, Holey Shell, aftageligt kabel, polytetrafluoroethylene (PTFE) feet |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | Realtids følsomheds-switching 100 - 18.000 cpi, 400 tommer pr. sekund, 40 G maksimum acceleration, forespørgselshastighed: 1000 Hz, 1 ms svartid |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.





