Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Beskyttelse | Svedresistent, vandresistent, støvresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 49.3 g |
| Funktioner | Multipoint Pairing, Feltfindingsteknologi |
| Farve | Sand sort |
| Producent | Skullcandy |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 33 time(r) |
| Genopladningstid | 10 min |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - trådløs opladning |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP55 |
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui, 3 par geleørespidser (S, M, L), USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Opkald, næste/foregående nummer, stemmestyring, afspil/pause |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 16 Ohm |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Lydeffekter | Clear Voice, Bass-boost, Podcast |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Stay Aware Mode, sidetone-detektion, Spotify Tap |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Maks. lydtryk | 100 dB |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | <3 % |
| Blænder | 6 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

