Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - trådløs |
| Funktioner | Clear Voice Smart Mic, Rapid Charge Technology |
| Farve | Benfarvet |
| Producent | Skullcandy |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX4 |
| Udstyr inkluderet | 3 par ørepropper (lille, mellem, stor), opladningsetui, USB-C opladningskabel |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 2 |
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Volumenkontrol, besvar/afslut, afvis opkald, stemmeassistent |
LYDUDGANG
| Impedans | 16 Ohm |
| Støvisolering | Ja |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Lydeffekter | Bass-boost, Podcast, Skullcandy Supreme Sound |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | MultiPoint Technology, indbygget Tile Tracker, Stay Aware Mode, sidetone-detektion |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Maks. lydtryk | 104 dB |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | 3% |
| Blænder | 6 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

