Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Farve | Ren hvid |
| Producent | SilverStone |
| Produkttype | Processors flydende kølesystem |
| Pakke Indhold | ARGB controller |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Radiatormateriale | Aluminium |
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse, 4-pin ARGB-stikforbindelse |
| Radiatormål | 394 mm x 120 mm x 28 mm |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Heatsink-dimensioner | 61 mm x 61 mm x 50 mm |
| Rated Strøm | 0.32 A |
| Støjniveau | 7.4 - 35.6 dBA |
| Kompatibel med | Socket AM2, Socket AM3, LGA1155 Socket, LGA2011 Socket, Socket FM1, Socket FM2, LGA1150 Socket, LGA1151 Socket, Socket AM4, LGA2066 Socket, LGA1200 Socket, LGA1152 Socket, LGA1700 Socket |
| Rated Voltage | 12 V |
| Antal blæsere | 3 |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Egenskaber | PWM-kontrol, anti-vibration gummipuder, adresserbar RGB |
| Materiale til varmeafleder | Kobber |
| Omdrejningshastighed | 600-2200 rpm |
| Luftstrøm | 94 cfm |
| Lufttryk | 3.53 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

