Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Rackstørrelse | 19" |
| Højde | 8.9 cm |
| Bredde | 48.3 cm |
| Produkttype | Monteringsplade for rack |
| Højde (rackenheder) | 2U |
| Produktmateriale | Stål |
| Pakke Indhold | 16 skruer, dækplade, 4 x monteringsbøjler, frontplade |
| Finish | Pulverbelægning |
| Farve | Sort |
| Producent | Shuttle |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


