
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter - ekstern |
| Lokalisering | Europa |
| Producent | Shuttle |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | WEEE |
STRøMENHED
| Nødvendig frekvens | 50 - 60 Hz |
| Max. elektrisk strøm | 4.74 A |
| Udgangspænding | 19 V |
| Strømkapacitet | 90 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 35 °C |
| Min. driftstemperatur | 5 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 10 - 90 % (ikke-kondenserende) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


