Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 8.9 cm |
| Anbefalet brug | Instrument, vokal, stemme, transmission |
| Yderligere funktioner | DSP |
| Bredde | 14.2 cm |
| Produkttype | Mikrofon - USB |
| Vægt | 160 g |
| Dybde | 9.7 cm |
| Farve | Grå |
| Producent | Shure |
MIKROFON
| Driftsmåde af mikrofon | Kardioide |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | -40 dBFS/Pa |
| Maks. lydtryk | 130 dB |
| Mikrofonteknologi | Elektretkondenser |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) USB 2.0 (5 pin Micro-USB Type B) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

