Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Shure |
FUNKTIONER
| Monteringstype | Kamerabeslag |
| Indbygget skærm | Ja |
| Ethernet LAN | Ingen |
| Mikrofon frekvenssvar | 50 - 20000 Hz |
| Arbejdsområde | 30 m |
| Husmateriale | ABS |
| Dynamisk interval | 100 dB |
| Tilstand med høj tæthed | Ingen |
| klirfaktor (THD) | 0, 5% |
| Produktfarve | Sort |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 38 mm |
| Bredde | 308 mm |
| Vægt | 429 g |
| Dybde | 101 mm |
STRøMSTYRING
| Strømforsyningstype | Vekselstrøm |
| Indgangsspænding | 12 - 15 V |
| Strømforbrug | 235 mA |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| XLR udgående | 2 |
| 6,35 mm (1/4 tommer) udgang | 2 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


