Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Specifikationsoverensstemmelse | ATX12V |
| PSU formfaktor | ATX |
| Enhedstype | Strømforsyning - intern |
| Producent | Seasonic |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 150,000 timer |
| Overensstemmelsesstandarder | TUV, BSMI, CB, CCC, RoHS, WEEE, REACH, EAC, Energy Star |
| Kølesystem | 135 mm ventilator |
STRøMENHED
| Nødvendig frekvens | 50 - 60 Hz |
| Max. elektrisk strøm | 100 A |
| Udgangspænding | +3.3, +5, ±12 V |
| Strømkapacitet | 750 Watt |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Gold |
| Indgangspændingsområde | AC 100 - 240 V |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 50 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




